Ayam Cemani olarak bilinen Endonezya tavuk cins tamamen farklı bir yapı ve renge sahiptir’Ayam Cemani’ . Onların tüyleri siyah.Onların cilt siyah.  Ayam Cemani siyah kemikleri demirlemiş siyah kas bulabilirsiniz. Hatta onların organları siyah. Ve tüm bu amansız siyahlık için ne alabilirim? Dünyanın en güzel tavuk cinsinden biridir ; öylesine muhteşem ve egzotik bir tavukki ona kümesinen güzeli diyebiliriz

Asya’da, Ayam Cemani yeşil ve mor metalik bir parlaklık ile ışıltı onların olağanüstü mürekkep siyah tüyler için olduğu gibi kendi siyah et mistik güçler için kadar ünlüdür. Hedef Kuluçka Endonezya canlı tavuk ithal  ettiği gibi  yumurtasınıda ithal etmekte .Bizim hedefimiz birçok nesiller için sağlıklı ve güzel civciv üretmek Ayam Cemani ilgisiz bloodlines var. Ayam Cemani dostu kuşlar, tavuklar ve yaklaşık 60 krem renkli yumurta 100 ilk yıl yattı. Tipik döşeme döngüsü yaklaşık 20-30 yumurta, daha sonra tavuk 3-6 ay döşeme durur sürer. yumurta tavuk vücudunun büyüklüğüne orantılı alışılmadık büyük. Resimdeki kuşlar bizim damızlık, ve onların son derece siyah özellikleri birçok kuş seçildi.Ancak, biz onların yavruları siyah pigment dağılımını garanti edemez.

Ayam Cemani genelde bakımı kolay, dayanıklı, düşük maliyetli  bir tavuk cinsidir. Bizim tarafımızdan ithal edilen  bir Ayam Cemani bir  Ayam Cemani civcivi yada yumurtası Siz Değerli müsterilerimize fiyatının en uygun olanı seklinde  göderilmeye calışmaktadır

Kanatlı sözde Lamborghini karşılamak için hazırlayın. Bu Endonezya Ayam Cemani Tavuk olduğunu. Bu tavuk nadir

bir cins olduğunu ve muhtemelen neden görebilirsiniz. Bu konuda her şey siyah: tüyleri, gaga, dil, bacaklar, ayak tırnaklarında, hatta et, kemik, ve organlar! Siyah olmayan tek şey ‘s kan – çok karanlık bir gölge geliyor olsa.
Kelimesi Endonezyaca ‘Ayam’ anlamına gelen ‘tavuk’ ve ‘Cemani’ Cava de ‘tamamen siyah’ olarak çevirir. Onlar ‘fibromelanosis’ olarak bilinen bir jenerik özellik onların siyah renklendirme olsun. Ben bir kara delik gibi siyah bir şeyler yemek isterdim neden bilmiyorum, ama hiç, hızlı bir atıştırma için kesim hata yapmak 2500 $ civarında bir tavuk maliyetleri nedeniyle yok! Diğer özel ırkları yaklaşık 149 $ maliyeti ise karşılaştırma için, 15 ortalama tavuk onun takma Ayam Cemani iyi hak hale, size sadece 85 $ mal olacak.