En iyi kuluçka makinası markası

6000-yumurtalık-kuluçka-makinası222

En iyi kuluçka makinası markası

Kuluçka Makinelerini Görmek için Tıklayın

ASK kuluçka makinaların da en iyi markayı kullanıcı yorumları ve deneyimleri oluşturmaktadır fakat bu yorum ve deneyimleri gerçekleştirirken suna dikkat etmek gerekmektedir  kuluçka makineleri kullanıcı olarak iki ye ayrilir hobici ler ve profosyoneller bir cok markanın hem profosyonel hemde hobi serileri bulunmaktadir örnegin  x markanın profosyonel serisi çok iyi iken hobi serisi husran olabilir aynı zamanda  y firmanın hobi serisi cok iyi iken profosyonel serisi husranla sonuclanabilir tabi bu deneyimler kullanıcı bazlıda iyi veya kotü olarak yorumlanabilir. biz tabiatimiz gereği istedigimiz   makinaya yumurta koyalım 21 gün sonra kapagi actigimizda civcivleri alalım. ama işte böylr olmuyor her iş gibi bu iste ilgi bilgi ve olanak istiyor.

örnegin herhangi bir firmadan bir hobi veya ticari seri kuluçka makinesi aldınız  sonuc olarak adı ustunde makina bunlar  düsünerek hareket etmez örnegin su azalmaya basladı biraz idareli kullanayım demez sonuc olarak demek sitedigim kontrol bilgi denetim  ilgi bunların hepsini makinada cıkım yaparken yapmanız gerekir buna dayalı olarak  aldıgınız makinanın markası ne olursa olsun iniyi kuluçka makinası en iyi ilgilendiğiniz makinadır.

ilgilendiginiz taktirde markanın bir önemi yokturdur. ilgilendiniginiz taktirde cok güzel verimler alabileceginizi sizde göreceksiniz. ilgilenirken makine kullanım sarlarınıda göz önünde bulundurun örnegin  sürekli misketle oynar gibi yumurtalarla oynamak degil benim ilgi dedigim  makineyi gözetlemek suyuna ısınına dikkat etmek arada kontrol gibi .

 

Samet Keşifoğlu

Profosyonel kuluçka makinesi Üreticisi

all author posts

1 Comment

  • Abdurrahim

    Bigi vermişsin kulucka makinasi için

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are makes.