Ask Hedef kuluçka Makinaları 2010 yılından buyana kuluçka makinesi Üretmektedir. Türkiye içerisinde perakende ve online olarak satış yapmaktadır.  Kuluçka makinesi yanı sıra kuluçka makinesi malzemeleri ve  bir çok hobi ürününü  kullanıcısıyla bulusturan bir imalat ithalat ihracat firmasidir.

2010 itibariyle imat olarakta piyasaya giren hedef kuluçka kendi imal ettiği makinalarıda hem yurt içinde hemde yurt dısşına toptan ve perakende satmaktadır.

Merkezi Antalya olup Ankara  istanbul da  İRTİBAT BÜROLARİ VE DAGITIM OFİSLERİ BULUNMAKTADIR  BİZİ 7/24 ARAYABİLİR bilgi alabilir  satın alma işlemi gerceklestirebilir ve sormak istediginiz her sorunun cevap alabilirsiniz . Hedef kuluçka makineleri 2 yıl fabrika gantili olup  arızalarda direk ürün   degisiminde bulunmaktayız ürün degişimi sırasında kargo ücretlerini alıcı Ödemektedir  sıfır urunlerde cıkan proglemlerde  korgo masrafını  firmamız karsilar .ürünü bizim anlasmalı oldugumuz kargo sirketi sizden teslim alır ve  yeni ürünü size teslim eder  kuluçka makineleri konusunda  hedefimiz  piyasanin en iyisi olmaktir.

Hedef kuluçka makineleri satın alma işlemini sitemiz üzerinden gerceklestirebilir ve ayrıca telefonlada siparis verebilirsiniz. ürün teslimat süremiz alacagınız ürünün stok durumuna göre degişiklik göterebilmektedir. satış sonrası ilk cıkımı alana kadar teknik destek servisimiz sürmektedir makine ayarları yumurta yerleşimi vs bu konularda bizi sürekli arayabilir yardim isteyebilirsiniz.

teknik servis ekibimiz  sabah saat 08:00 ile gece saat 02:00 arası  hizmet vermektedir. Kuluçka Makinnenizin kapasitesi üretimde size küçük gelmeye basladıgı andan itibaren makinenizi ikinci el olarak yine hedef kulucka  üzerinden hedef kuluçka  garantisiyle satabilir ve daha bütük bir kuluçka makinesi satın alabilirsiniz