Hobi Kuluçka Makinesi Fiyatları

hobi kuluçka makinesi fiyatları

Hobi Kuluçka Makinesi Fiyatları

Hobi kuluçka makinesi fiyatları , yumurta kapasitesine göre değişmektedir. Ask hobi Kuluçka Makineleri olarak en küçük makinelemiz 100 yumurtalık hobi kuluçka makinesidir.

80 lik ,100 lük ,150 lik ,200 lük ,250 lik , 300 lük  hobi kuluçka makineleri olarak gecer sistemimizde hobi kuluçka makineleri  fiyatları da bu kapasite üzerinden verilir. Sistemdeki hobi kuluçka makineleri fiyatları yumurta kapasitesi üzerinden verilmektedir.

hobi kuluçka makinesi fiyatları
hobi kuluçka makinesi fiyatları

Örnegin 108 tavuk yumurtası alan bir makina 250 bıldırcın 32 kaz yumurtası alır. Tüm Hobi serilerimiz %95 net cıkıma sahip makinalardır. Bütün hobi kuluçka makinelerimiz kendi üretimimiz olup tr meseilidir.

Hobi kuluçka makinesi Fiyatları Kasa Özellikleri

Hobi kuluçka makineleri fiyatları etikileyen bir diğer etken kasadır. Piyasada bir çok pilastik makine hobi kuluçka makinesi olarak nitelendirilmekte veya adlandırılmaktadır. fakat plastik olan makinaların cıkım yüzdesi çok düşüktür. Buna karsin kasa olan yalıtımı sağlam makinaların çıkım yüzdesi daha yüksektir. Nedeni ise Kasa olan makinelerin ısı yalıtımı dış etkenlerden etikilenmemesidir. Kasa kalınlığı minumum 4 cm olmalıdır. kesinlikle iki yüzü minumum 50 mm sac olamlı ve ici strafor veya pluratan ile desteklenmedlidir.

Ask Kuluçka Makineleri  hobi serileri kasa özellikleri 4 cm kalınlık ve starafor ile beslenmektedir. kasalar kesinlikle tam sızdırmazlık ile test edilmekte olup kontrol dısında iceri veya dışari hava sızıntısı olmamaktadır.

Viyol Sistemi Hobi kuluçka makinesi Fiyatları

Hobi kuluçka makineleri nde viyol olarak 54 veya 82 lik biyoller kullanılmaktadır. Çevirme motoru olarak 500 kg çekme kapasiteli torklu çift yönlü motor kullanılmaktadır. Viyol kapasitesi kat sayısına göre artar.

KONTROL PANELİ Hobi kuluçka makinesi Fiyatları

Otomatik ısı kontrolü.

Otomatik Nem kontrolü.

Otomatik Çevirme kontrolü.

Otomatik Sualma kontrolü.

6 Hazır mod tavuk kaz kuş hindi.vb

Manuel kullanabilme özelliği.

Verilen  ısı ve nem degerlerine kendini sabitleme.

Fazla ısı ve nem Tahliyesi.

Ayarlanabilen cevirme saati.

Otomatik gün sayacı.

Hobi kuluçka makinesi fiyatları görmek için  Tıklayınız

Samet Keşifoğlu

Profosyonel kuluçka makinesi Üreticisi

all author posts

1 Comment

  • eda

    abi bana uygun fiyata verin size 1 milyar vercem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are makes.