Ispartadan ustahan bey 200 yumurtalık Kuluçka makinesi

ispartadan-ustahan-beye-200-luk-kulucka-makinesi-teslim

ispartadan-ustahan-beye-200-luk-kulucka-makinesi-teslim

Ispartadan ustahan bey 200 yumurtalık Kuluçka makinesi

Isparda merkezden  ustahan bey yeni kurduğu tavuk üretim çiftliği için bizden özel üretim  bir kuluçka makinesi talebinde bulundu. Tamamen organik gezen tavuk üretecegini belirten ustahan bey aynı zamanda doğaya keklik salmak içinde kuluçka makinesi’nden  civciv cıkaracak.

5 iş günü çalışılarak üretilen makine tüm kanatlıları destekleyip özellikle doğa dostu olan Ustahan beyin keklikleri üretip doğaya salaması amacıyla özel olarak tasarlanmıştır. Ustahan beye yapılan kuluçka makinası 1 . günden  tavuk için 18  keklik için 21 güna kadar el değmeden çalışaçak. Bu  süre zarfında her işlemi otomatik yapacak. Salma tavukculukta tamamen organik olamayi hedeflediğini söyledi ustahan bey . Bizde bu yolda kendisine danışmanlık hizmeti vermeye devam edeceğiz. Tamamen hormona dayalı gıdalar dan kurtulmak adına yapılan her iyi işin yanında yız.

En büyük temennimiz ustahan bey gibi dogaya düşkün insanların sayısının artmasıdır. Bu sayede hayatımızdaki beslenme sıkıntılarının tamanen organiğe dönşeceğine inamaktayız  . Ürettiğimiz kuluçka makineleri doğaya olan düşkünlüğümüzün eseridir.

Kuluçka Makineleri için tıklayın

Samet Keşifoğlu

Profosyonel kuluçka makinesi Üreticisi

all author posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are makes.