Kuluçka Makinesi Arızaları

kuluçka makinesi

Vip kuluçka makineleri tarafından satışı yapılan kuluçka makinelerinin bir yıl fabrika garantisi bulunmaktadır. Kuluçka makinelerimiz şirketimiz tarafından çalıştırılıp testleri yapılarak satışa sunulmaktadır. Ürünlerimizin garantisi müşteri ürününü teslim aldıktan sonra başlar bir yıl fabrika garantisi devam eder. Garanti kapsamındaki kuluçka makinesi her hangi bir arıza durumunda firmamızın teknik destek bölümünden bizleri arayıp bilgi alabilirsiniz. Makinenin kullanım prosedürüne uygun kullanılmadığı taktirde ürününüz garanti dışı kalır.

Bu tür durumlara mehil vermemek için arıza durumlarında lütfen bizleri arayıp teknik destek alın. Kuluçka makinesi kullanıcıdan kaynaklı düşürülmesi yada bulunduğu konumun düzgün olmadığı taktirde devrilerek zarar görmesi gibi doğacak arızalardan firmamız sorumlu değildir ve garanti dışı kalır. Cihazdan kaynaklı arızalar durumunda cihazınıza her hangi bir müdahale bulunmadan arıza ile alakalı konuyu yetkili servisimize intikal ettirmeniz önerilir arızayı destek almadan kendi çabalarınızla gidermeye çalışırsanız ve makinenin teknik servis bölümümüz dışında sökülmesi daha çok problemlere yol açabilir ve makineniz garanti dışı kalır.

 

kuluçka makinesi

Kuluçka makinesi arızaları  fan çalışmayı durdurması ve fanın hiç işlev yapmama durumlarında teknik servis bölümünü arayıp durumu bildirmeniz gerekir bu durumda teknik servis bölümümüz sizi yönlendirecektir kuluçka makinesi fanı soketlidir servisimiz size yeni bir fan göndererek fanınızın nasıl değiştirileceği hakkında sizi bilgilendirir.

 

 

 

kuluçka makinesi

Kuluçka makinesi arızaları ısıtıcı eğer kuluçka makinenizin ısıtıcısı çalışmıyorsa bu konuyu teknik servisimize aksettirmeniz gerekir. Teknik servis ekibimiz size yeni bir ısıtıcı göndererek nasıl değiştireceğiniz hakkında bilgilendirebilir kullanıcı ben bunu yapamam siz müdahale edin dediği taktirde kuluçka makinesini fatura adresine kargoyla göndererek arızanın giderilmesini talep edebilirsiniz. Bu durumda makineniz minimum 7 iş günü maksimum 20 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir bu sürelere resmi tatiller dahil edilmez ve ürünün kargo masrafları tarafınıza yansıtılır.

 

 

kuluçka makinesi

Kuluçka makinesi arızaları kart arızası cihazınız ekrana herhangi bir görüntü vermiyorsa bunun iki nedeni olabilir birincisi şebekenizden dolayı yüksek akım ve düşük akım gelmesi sonuçlarında güç kaynağınız arızalanmış olabilir sisteme elektirik gönderemez ve şebekeden kaynaklı arızalar garanti dışı işleme tabi tutulur. Güç kaynağınız sağlam fakat kuluçka makinesi ekranı göstergeleri yanıp sönüyor ve hiç bir işlev yapmıyorsa bunun nedeni kuluçka makinesi kartı ile alakalı olabilir. Bu tür durumlarda teknik servis bölümümüze ulaşarak bilgi alabilirsiniz ve bu tür müdahaleler yalnızca teknik servis bölümüz tarafından arızaları giderilir cihaza kendiniz müdahale etme durumunda garanti dışı kalır.

Kuluçka makinesi arızaları farklı bir firma ve farklı kişilerin müdahale etme durumlarında garanti dışı kalır. Cihazda oluşan arızalar başka firma ve kişiler tarafından müdahale edildiği taktirde ve bu müdahalelere sonucunda arızaların giderilmemesi ve cihazın arızaları tarafımıza intikal etme durumlarında garanti dışı işlem yapılır parça değişimi, servis ücretleri ve kargo bedeli tüm bu masraflar tarafınıza yansıtılır.

Samet Keşifoğlu

Profosyonel kuluçka makinesi Üreticisi

all author posts

3 Comments

  • Alaattin biçen

    Kuluçka makinam arka taraftan altından su akıtıyor ne yapmalıyım

  • Recep

    Makina 29 derecede takılı kalıyor yukarı çıkmıyor

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are makes.