Kuluçka Makinesi ile cıkan civciv gurk olurmu

Kuluçka Makinesi ile cıkan civciv gurk olurmu.

Merhabalar kuluçka makinesi ile  cıkan civciv gurk olumu saorusunu son zamanlarda bek cok kez duymaktayız. Kuluçka makinesinde herhangi bir zirai ilac horman yada benzeri ürün yada kimyasallar kullanılmamaktadır.Bu sebepten dolayı kuluçka makinesin de üretimi yapılan civcivlerde herhangi bir dna  oynaması olamamaktadır.

Kuluçka Makinesi ile cıkan civciv doğaldır.

Naturel doğal kuluçka ortamında cıkmaktadır civcivler.Bu nedenle gurk olamamaları için herhangi bir neden yokturdur.Bizim kendi ürettigimiz kuluçka makinesi ile elde ettigimiz bir cok civciv normal dogasi gere gurk olmuştur. Fakar şunu bilmenizi isterim bazı kanatlılar doğaları geregi  bir çok zaman gurk a yatmazlar bu sizi yanıltmasın. Kuluçka makinesinde herhangi bir kimyasal horman yada benzeri bir sey kullanmıyorsanız , kuluçka makinesinden çıkan tüm civcivler gurk olurlar.

Türkiyemizde zirai tavuk yada kanatlı dieye nitelendirdiğimiz bir gurup kanatlı vardır.Bunlar tamamen horman ve dnası ile oynanmış kanatlılar. Bunedenle bunlar zaten gurk  olamamaktadır. Bu sizi yanıltmasın.Normal tavuk  ve ya diğer kanatlıların yumurta içindeki  embiryolarin civ civ oluşumu için sağladığı gerekli nem ve ısıyı bir makine yardımı ile yapıyorsunuz.Buda herhangi bir DNA oynaması değidir havanların  genetiğini bozmaz.

Makine Halk Arasındaki bilinişi.

Sonuç olarak civciv cıkarma makinesi bilenen kuluçka makinesi halk arasında doğal olmayan kuluçka olarak bilinsede, bu yanlıştır. DNA  ile oynanmamış yumurta kuluçka makinesi konduğunda  cıkımlar doğal süresinde olur.Çıkan civcivler normal doğaları neyi gerektiriyorsa onu yaparlar.Gurkta Olurlar civcivde gezdirip bakarlar.

Şimdiden hepsine bol çıkımlar bol kazançlar. kuluçka makinesi ile ilgili bir sorunuzoldugunbda bizecanlı destek veya whatsuup tanyazmaktan kendinizi alı koymayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.

Samet Keşifoğlu

Profosyonel kuluçka makinesi Üreticisi

all author posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are makes.