Ördek Kuluçka Makinası Çıkımı

Ördek Kuluçka Makinası Çıkımı

Ördek Kuluçka Makinası Ördek yumurta günlük toplanmalıdır. Artık onlar kalır, çünkü yumurta genellikle sabah erken koyulur, böylece onları toplamak için erken kalkarken önemlidir, daha şansını yumurta kirli veya hasarlı olma vardır. İyi hayvancılık önemli – ördekler yatıyordu için temiz bir ev varsa, yumurta, temiz ve çamur ya da gübre ücretsiz olacak iyi bir şans var. Eğer mümkünse, onlar gözenekli kabuğun içinden elde bakterileri önler doğal bir kaplama var çünkü yumurta yıkama kaçının.

Ördek Kuluçka Makinası Yumurta çok fazla doğurganlığı etkileyen olmadan bir hafta kadar serin bir yerde muhafaza edilebilir. Aşağı sonuna işaret ördek yumurta depolamak ve günde 3-4 defadan fazla yumurta açmalısınız. çok uzun süre aynı pozisyonda sol olacak sanki bu kabuğun içine yapışmasını zarı durdurmaktır. Daha sonra yumurtadan için hazır olup olmadığını tabii ki, sen devam et ve ördek yumurta inkübasyon için inkübatör hazırlayabilirsiniz.

Ördek Kuluçka Makinası Da yumurtaları koyarak önce en az 24 saat süreyle inkübatör çalıştırmak için gereklidir. Bu her şeyin stabilize sağlar. Eğer doğru inkübatör set ve yumurta ekledikten sonra, HERHANGİ BİR DAHA ayarlama yapmayın! Yumurta sıcaklığa kadar gelip epeyce saat sürecektir hangi stabilize izin önemlidir. daha fazla yumurta artık bu sürer vardır. Ben genellikle bir 24 saat tekrar sıcaklık ayarlarını kontrol önce stabilize etmek için mayın bırakın. Biz yakından doğal inkübasyon ortamı taklit etmek istiyorum dikkat etmek önemlidir, bu yüzden bazı sıcaklık dalgalanması normal ve mükemmel kabul edilebilir.

ördek yumurta inkübasyon en önemli unsurlardan biri doğru nem olduğunu. Çoğu kuluçka su ekleyin ve bu genellikle her ikinci veya üçüncü gün kontör ihtiyaçlarını hangi küçük bir kabı var. kabukları gözenekli ve nefes gerekir çünkü Havalandırma eşit derecede önemlidir. nem cins için önerilerine göre inkübasyon son birkaç gün boyunca artırılmalıdır. Bu, normal olarak yeterince yüksek nem alma zaman elde etmek zor olabilir, ancak ikinci bir hazneye su eklenerek elde edilir. Bazen, uzun bir şerit içine katlanmış mutfak rulo bazı sayfaları eklemek su deposu içine bir ucunu dangle ve diğer asmak edelim. Bu bir fitil gibi davranır ve buharlaşmasına su için daha fazla yüzey alanı sağlar ve beni yeterince nem oranı yüksek olsun yardımcı olur.

Annenin eylemlerini taklit, ördek yumurta çevirmek için önemlidir. Bir ördek yumurta turner satın almak ya da bir el dönüm yöntemi kullanmak için seçeneğiniz vardır.Sadece bu yumurtaların tek sorumluluk, böylece bir gün ördek yumurta birden çok kez çevirmek mümkün değilse, ben bir otomatik yumurta turner yatırım tavsiye ediyorum, hatırlıyorum. bunları kendiniz açmak zorunda yoksa o zaman yumurta hangi yol kadar biliyor ki yumuşak kurşun kalem yumurta bir tarafta ‘X’ koymak akıllıca olacaktır. Eğer döndü hangilerinin unutursanız bu yardımcı olur. her ‘uzun bir gece’ için karşı tarafta, böylece her gün yumurta kez bir tek sayıda açmak gerekir. Ben günde 3 tur en az öneriyoruz. Kuluçka farklı yerlerinde biraz farklı koşullar alabilirsiniz zaman zaman hareketsiz hava inkübatör içinde etrafında yumurta konumunu taşımak için iyi bir fikirdir. Birkaç gün yumurtadan önce yumurta dönüm durdurun (orada farklı ırkları farklı öneriler var ama genel olarak bu yumurtadan önce 2 ya da 3 gündür) ördek yumurta kuluçka nem oranı yükselir aynı anda.

Sabırlı olun …  Bu onların büyümenin en hassas aşaması olarak ilk birkaç gün boyunca yumurta rahatsız için iyi değildir. 6 ya da 7 gün sonra ‘mum’ yumurta hazır olmalıdır. Eğer yumurta yaşayabilir hangi ördek belirlemenize yardımcı olur, çünkü Mum önemlidir. Bu patlayabilir ya da diğer yumurta bakterileri yaymak potansiyeline sahip yumurta kaldırmak yardımcı olabilir.

Zaman uygun miktarı ördek yumurta cins, genellikle yaklaşık 28 gün geçtikten sonra, senin ördekler yumurtadan başlayacaktır. Yine, sabırlı olun! Yumurtaların birbirinden 24 saat içinde yumurtadan gerekir. Aralarındaki zaman farkı depolama süresi ve kuluçka farklı bölgelerinde biraz farklı inkübasyon koşullarına sahip farklılıklardan kaynaklanır. Içeride inşa etti nem etkileyecek gibi inkübatör açmak için önemli değildir. Onlar brooder taşınır önce onlar birkaç saat için tam kurumasına gerekir gibi yumurtadan erken kuş inkübatör içinde kalmalıdır. Nem düşük ve geri kalan yavrular yumurtadan daha zor hale getirecek erken ördek kuluçka açılması.Ördekler, ilk birkaç yavru kurutulmuş ve ambar (genellikle bir gecede benim bırakın) de sürüyor kez sipariş onların yumurta sarısından beslenme yeterli miktarda oldu gibi ilk 24 saat içinde yemek veya içmek gerekmez Eğer brooder için kuluçka onları taşıyabilirsiniz. Şimdi onları yükseltmek için hazırız ama  temiz ve inkübatör sterilize etmeyi unutmayın  karışıklık çok fazla üzerinde kurutulur girmeden önce ambar sonra!

Share:

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X